KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13163189

nr 1316 3189

Frans Gard

(1892-1978), Sverige

Oljemålning, Skogsmotiv. Signerad. Olja på duk, 59x76cm

Frans Gard, född 1892 i Görlunda, Närke, död 1978, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 30 mars 2020
kl 19:24:25

Frans Gard

Läs mer om Frans Gard